Witamy w XXI wieku

 

TECHNOLOGIA

honeycomb_prepreg

W WingFoX produkujemy ultra lekkie i wysoko wytrzymałe produkty kompozytowe o zaawansowanej strukturze i technologii wykonania. Technologie którymi się posługujemy to: wypiekany w autoklawie prepreg wysokotemperaturowy, infuzja, RTM, pultruzja, nawijanie, vacuum.

Wszystkie formy i modele wykonywane są z dokładnością do 0,01 mm w technologii CNC. Przekłada się to na jakość i dokładność wykonania gotowych wyrobów. Dla przykładu elementy wykonywane w procesie pultruzji są produkowane z tolerancją co do jednej dziesiątej milimetra a minimalna grubość ścianki profilu to 0,5 mm.

Wszędzie gdzie zależy nam na design’ie - powierzchnie naszych wyrobów są gładkie,  lustrzane i uwidaczniają piękną strukturę włókien węglowych.

Najbardziej zaawansowane elementy poddawane są obróbce w wysokociśnieniowych autoklawach co gwarantuje absolutną kontrolę procesu utwardzania i najwyższą jakość.

pultrusion

MATERIAŁY

Przy realizacji projektów wykorzystujemy najnowsze zdobycze technologii wysoko zaawansowanych kompozytów. Korzystamy z wysokosprawnych materiałów kompozytowych takich jak: wysoko-modułowe włókna węglowe, włókna aramidowe, honeycomb, pianki i lekkie wypełnienia odporne na promieniowanie gamma, epoksydowe żywice wysokotemperaturowe o Tg powyżej 200oC.

Produkujemy również części na bazie wysokotemperaturowych termoplastów (używanych do produkcji m.in. sztucznych stawów) takich jak tworzywo PEEK (Tg 350oC) zbrojonych włóknem węglowym.

 

ZESPÓŁ

Nasz zespół projektowy składa się z doświadczonych inżynierów, którzy pracują na najnowocześniejszym oprogramowaniu 3d. Każdy produkt podlega sprawdzeniu oraz optymalizacji pod względem wytrzymałości, odkształceń i wagi już na etapie projektowania. Wysoko wykwalifikowana kadra gwarantuje wysoką jakość i powtarzalność produkcji.

Wszystkie nasze produkty podlegają ścisłej kontroli jakości przed dostarczeniem ich do klienta.

Nasza misja

" .. zainspirowani pasją i zmotywowani osiągnięciami, dzielimy się z Tobą technologią przyszłości.."

Kontakt z nami

Biuro:
Stawiszcze 1a
98-200 Sieradz
POLSKA

Telefon: +48 603 670 600
Fax: +48 43 828 22 06

eMail

Ta strona używa ciasteczek. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. This site is using cookies. By using it you agree to the placement of cookies on your computer.